Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 24
Dzisiaj: 132 Wczoraj: 156
Ogółem: 165445
Zobacz więcej

Terminarz: Liga Okręgowa Juniorów, 2018/2019 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
25 sierpnia 2018
UKS Bratek Gabry Łukowe 2:1 LKS Głowienka 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:1 KS Szczepańcowa 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 0:2 OKS Markiewicza 11:00
Brzozovia Brzozów 4:0 MKS Osława Zagórz 11:00
Start Rymanów 6:1 UKS Koniczynka Krosno 11:00
1 września 2018
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:1 UKS Bratek Gabry Łukowe 11:00
KS Szczepańcowa 0:5 OKS Markiewicza 11:00
MKS Osława Zagórz 2:0 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
UKS Koniczynka Krosno 1:2 Brzozovia Brzozów 11:00
LKS Głowienka 1:4 Start Rymanów 11:00
8 września 2018
UKS Bratek Gabry Łukowe 5:0 KS Szczepańcowa 11:00
OKS Markiewicza 2:1 MKS Osława Zagórz 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 2:2 UKS Koniczynka Krosno 11:00
Brzozovia Brzozów 1:4 LKS Głowienka 11:00
Start Rymanów 3:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
15 września 2018
KS Szczepańcowa 2:1 MKS Osława Zagórz 11:00
UKS Bratek Gabry Łukowe 1:1 Start Rymanów 11:00
LKS Głowienka 2:2 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
UKS Koniczynka Krosno 0:2 OKS Markiewicza 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:2 Brzozovia Brzozów 11:00
22 września 2018
Start Rymanów 4:2 KS Szczepańcowa 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 2:3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
Brzozovia Brzozów 1:2 UKS Bratek Gabry Łukowe 11:00
OKS Markiewicza 6:0 LKS Głowienka 11:00
MKS Osława Zagórz 2:2 UKS Koniczynka Krosno 11:00
29 września 2018
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:1 OKS Markiewicza 11:00
Start Rymanów 1:0 Brzozovia Brzozów 11:00
UKS Bratek Gabry Łukowe 1:1 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
LKS Głowienka 2:1 MKS Osława Zagórz 11:00
KS Szczepańcowa 1:1 UKS Koniczynka Krosno 11:00
6 października 2018
Brzozovia Brzozów 7:0 KS Szczepańcowa 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 2:1 Start Rymanów 11:00
OKS Markiewicza 2:0 UKS Bratek Gabry Łukowe 11:00
MKS Osława Zagórz 3:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
UKS Koniczynka Krosno 5:1 LKS Głowienka 11:00
13 października 2018
KS Szczepańcowa 0:2 LKS Głowienka 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7:0 UKS Koniczynka Krosno 11:00
UKS Bratek Gabry Łukowe 1:1 MKS Osława Zagórz 11:00
Start Rymanów 4:3 OKS Markiewicza 11:00
Brzozovia Brzozów 1:1 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
20 października 2018
LKS Płowce Stróże Małe 2:0 KS Szczepańcowa 11:00
OKS Markiewicza 1:1 Brzozovia Brzozów 11:00
MKS Osława Zagórz 1:1 Start Rymanów 11:00
UKS Koniczynka Krosno 2:1 UKS Bratek Gabry Łukowe 11:00
LKS Głowienka 0:7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
Zobacz terminarz z sezonu: