Terminarz: Liga Okręgowa Juniorów, 2018/2019 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
25 sierpnia 2018
Gabry Łukowe 2:1 LKS Głowienka 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:1 KS Szczepańcowa 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 0:2 OKS Markiewicza 11:00
Brzozovia Brzozów 4:0 MKS Osława Zagórz 11:00
Start Rymanów 6:1 UKS Koniczynka Krosno 11:00
1 września 2018
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:1 Gabry Łukowe 11:00
KS Szczepańcowa 0:5 OKS Markiewicza 11:00
MKS Osława Zagórz 2:0 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
UKS Koniczynka Krosno 1:2 Brzozovia Brzozów 11:00
LKS Głowienka 1:4 Start Rymanów 11:00
8 września 2018
Gabry Łukowe 5:0 KS Szczepańcowa 11:00
OKS Markiewicza 2:1 MKS Osława Zagórz 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 2:2 UKS Koniczynka Krosno 11:00
Brzozovia Brzozów 1:4 LKS Głowienka 11:00
Start Rymanów 3:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
15 września 2018
KS Szczepańcowa 2:1 MKS Osława Zagórz 11:00
Gabry Łukowe 1:1 Start Rymanów 11:00
LKS Głowienka 2:2 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
UKS Koniczynka Krosno 0:2 OKS Markiewicza 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:2 Brzozovia Brzozów 11:00
22 września 2018
Start Rymanów 4:2 KS Szczepańcowa 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 2:3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
Brzozovia Brzozów 1:2 Gabry Łukowe 11:00
OKS Markiewicza 6:0 LKS Głowienka 11:00
MKS Osława Zagórz 2:2 UKS Koniczynka Krosno 11:00
29 września 2018
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:1 OKS Markiewicza 11:00
Start Rymanów 1:0 Brzozovia Brzozów 11:00
Gabry Łukowe 1:1 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
LKS Głowienka 2:1 MKS Osława Zagórz 11:00
KS Szczepańcowa 1:1 UKS Koniczynka Krosno 11:00
6 października 2018
Brzozovia Brzozów 7:0 KS Szczepańcowa 11:00
LKS Płowce Stróże Małe 2:1 Start Rymanów 11:00
OKS Markiewicza 2:0 Gabry Łukowe 11:00
MKS Osława Zagórz 3:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
UKS Koniczynka Krosno 5:1 LKS Głowienka 11:00
13 października 2018
KS Szczepańcowa 0:2 LKS Głowienka 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7:0 UKS Koniczynka Krosno 11:00
Gabry Łukowe 1:1 MKS Osława Zagórz 11:00
Start Rymanów 4:3 OKS Markiewicza 11:00
Brzozovia Brzozów 1:1 LKS Płowce Stróże Małe 11:00
20 października 2018
LKS Płowce Stróże Małe 2:0 KS Szczepańcowa 11:00
OKS Markiewicza 1:1 Brzozovia Brzozów 11:00
MKS Osława Zagórz 1:1 Start Rymanów 11:00
UKS Koniczynka Krosno 2:1 Gabry Łukowe 11:00
LKS Głowienka 0:7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
6 kwietnia 2019
UKS Koniczynka Krosno 0:3 Start Rymanów 11:00
KS Szczepańcowa 0:4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
MKS Osława Zagórz 1:5 Brzozovia Brzozów 11:00
LKS Głowienka 2:3 Gabry Łukowe 11:00
OKS Markiewicza 3:1 LKS Płowce Stróże Małe 15:00
13 kwietnia 2019
Brzozovia Brzozów - UKS Koniczynka Krosno 11:00
Gabry Łukowe - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
LKS Płowce Stróże Małe - MKS Osława Zagórz 11:00
Start Rymanów - LKS Głowienka 11:00
OKS Markiewicza - KS Szczepańcowa 15:00
23 kwietnia 2019
UKS Koniczynka Krosno - LKS Płowce Stróże Małe 15:00
Brzozovia Brzozów - LKS Głowienka 15:00
MKS Osława Zagórz - OKS Markiewicza 15:00
KS Szczepańcowa - Gabry Łukowe 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Start Rymanów 15:00
27 kwietnia 2019
LKS Płowce Stróże Małe - LKS Głowienka 11:00
Start Rymanów - Gabry Łukowe 11:00
Brzozovia Brzozów - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
MKS Osława Zagórz - KS Szczepańcowa 11:00
OKS Markiewicza - UKS Koniczynka Krosno 16:00
4 maja 2019
Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Płowce Stróże Małe 11:00
Start Rymanów - KS Szczepańcowa 11:00
UKS Koniczynka Krosno - MKS Osława Zagórz 11:00
Gabry Łukowe - Brzozovia Brzozów 11:00
OKS Markiewicza - LKS Głowienka 14:00
11 maja 2019
MKS Osława Zagórz - LKS Głowienka 11:00
LKS Płowce Stróże Małe - Gabry Łukowe 11:00
OKS Markiewicza - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
UKS Koniczynka Krosno - KS Szczepańcowa 11:00
Brzozovia Brzozów - Start Rymanów 11:00
18 maja 2019
Gabry Łukowe - OKS Markiewicza 11:00
KS Szczepańcowa - Brzozovia Brzozów 11:00
Start Rymanów - LKS Płowce Stróże Małe 11:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne - MKS Osława Zagórz 11:00
LKS Głowienka - UKS Koniczynka Krosno 11:00
25 maja 2019
OKS Markiewicza - Start Rymanów 11:00
LKS Głowienka - KS Szczepańcowa 11:00
UKS Koniczynka Krosno - Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
MKS Osława Zagórz - Gabry Łukowe 11:00
LKS Płowce Stróże Małe - Brzozovia Brzozów 11:00
1 czerwca 2019
Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Głowienka 11:00
KS Szczepańcowa - LKS Płowce Stróże Małe 11:00
Start Rymanów - MKS Osława Zagórz 11:00
Brzozovia Brzozów - OKS Markiewicza 11:00
Gabry Łukowe - UKS Koniczynka Krosno 11:00
Zobacz terminarz z sezonu: